Menu

Bearded, inked and awesome

czyli życie faceta po trzydziestce... Blog nie tylko o brodzie i tatuazu.

[RECENZJA] Spocket - ultracienki portfel

beardedinkedandawesome

 IMG_2409

Blog beardedinkedandawesome.blox.pl zmienił adres na beardedinkedandawesome.pl

Przeczytaj ten tekst w nowej wersji serwisu! Klik!

 

Zbliża się lato a wraz z nim wakacyjne wypady. Chciałbym Wam przedstawić coś, co na pewno się przyda podczas takich wypraw.

Spocket - mini portfel, który na pewno Was zaskoczy!

Co to jest Spocket? Jest to portfel, który przed wypełnieniem ma tylko 1,5mm grubości. Kosmiczna technologia, stowrzona specjalnie dla naszej wygody. 

Spockety wykonane są z Tyveku - materiału, który łączy w sobie najlepsze cechy papieru, tkanin i tworzyw sztucznych. Jest lekki, cienki ale bardzo wytrzymały i odporny na rozdarcia. Na pierwszy rzut oka wygląda trochę jak papier, który za chwilę mógłby się rozedrzeć, ale zaufajcie mi - to już mój drugi spocet, a pierwszego nie używam tylko dlatego, że zwyczajnie po ponad roku zrobił się brudny. Materiał nadal jest cały. 

Dlaczego pisałem, że przyda się na wakacyjne wyprawy? Bo w tym małym kawałku papieru pomieścimy wszystko, co jest nam potrzebne - dokumenty, kasę, karty do bankomatu i co tam jeszcze musicie mieć przy sobie. W zależności od tego jak dużo nosicie w portfelu, możecie wybrać sobie opcję dopasowaną do siebie. Ja używam wersji Mini, do której mieści się 6 kart + banknoty. Wrzucasz sobie takie maleństwo do kieszeni i oszczędzasz miejsce na telefon, fajki, ogień, gumy do żucia, stare baby, patyki, muszelki i grzebień. Wiadomo, że pojemość kieszonki w krótkich spodenkach jest bardzo ograniczona, więc każda oszczędnosć miejsca jest na plus.

IMG_2411

Dzięki Spocketowi oduczyłem się... STOP! Blog zmienił adres! Przeczytaj cały tekst w nowej wersji serwisu! Klik!

IMG_2412

 

Komentarze (1)

Dodaj komentarz
  • Gość: [Szymoola] *.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Yeah! Mam, używam i polecam. Super portfelik, nosisz tylko to co ważne i potrzebne no i wyróżnia się od innych. Godny uwagi i polecenia. :)

© Bearded, inked and awesome
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci